Jdi na obsah Jdi na menu

Minikopaná 6+7 (výsledky)

MINIKOPANÁ ZÁKLADNÍCH ŠKOL 2014
Ve čtvrtek 18.9. proběhla na hřišti UMT FK Kolín první velká sportovní akce v novém školním roce pro žáky základních škol. Soutěžilo se v minikopané pro žáky 6.-7. tříd. Organizací této fotbalové soutěže se tradičně zhostila ZŠ Mnichovická Kolín. Turnaje se zúčastnilo 14 škol s celkovým počtem 162 chlapců a čtyř děvčat, která výkonnostně vůbec nezaostávala za svými spoluhráči. Školy byly rozděleny do tří skupin, z nichž vždy první dvě vítězná družstva postupovala do šestičlenného finále. Ve finálové skupině se hrálo také systémem každý s každým a až poslední série utkání určila pořadí na prvních třech místech. Vítězem turnaje se stala 3. ZŠ Kolín, druhé místo vybojovala ZŠ Velký Osek a třetí místo obsadila ZŠ Velim.   Bramborové medaile zbyly na 7. ZŠ Kolín. Do finále se ještě probojovala družstva 4. ZŠ Kolín a ZŠ Zásmuky. Celý turnaj se obešel bez zranění a tak za přispění krásného počasí měli krásný sportovní zážitek nejenom žáci a jejich učitelé, ale i dost velký počet fandících rodičů.