Jdi na obsah Jdi na menu
 


Basketbal IV.kat. - výsledky 2020

article preview
Basketbal kat. IV. - výsledky  DÍVKY okresní kolo 2.3.2020          
SKUPINA A  
  ZŠ Chvaletice ZŠ Kmochova ZŠ Ovčárecká ZŠ Lipanská Body Pořadí  
ZŠ Chvaletice   0:20 3:47 0:30 3 4.  
ZŠ Kmochova 20:0   6:42 14:23 4 3.  
ZŠ Ovčárecká 47:3 42:6   27:6 6 1.  
ZŠ Lipanská 30:0 23:14 6:27   5 2.  
               
SKUPINA B  
  ZŠ Masarykova Český Brod  ZŠ Bezručova ZŠ Mnichovická Body Pořadí  
ZŠ Masarykova   0:25 37:0 6:27 4 3.  
Český Brod 25:0   36:2 12:9 6 1.  
ZŠ Bezručova 0:37 2:36   6:18 3 4.  
ZŠ Mnichovická 27:6 9:12 18:6   5 2.  
               
  Časový harmonogram   
               
  8:05 - 8:30 ZŠ Kmochova - ZŠ Ovčárecká Skupina A  - 1. ZŠ  
  8:30 - 8:55 ZŠ Lipanská - ZŠ Chvaletice Skupina A  - 1. ZŠ  
  8:55 - 9:20 ZŠ Chvaletice - ZŠ Ovčárecká Skupina A  - 1. ZŠ  
  9:20 - 9:45 ZŠ Kmochova - ZŠ Lipanská Skupina A  - 1. ZŠ  
  9:45 - 10:10 ZŠ Ovčárecká - ZŠ Lipanská Skupina A  - 1. ZŠ  
  10:10 - 10:35 ZŠ Chvaletice - ZŠ Kmochova  Skupina A  - 1. ZŠ  
  11:00 - 11:25 Chvaletice - 1.ZŠ o 7. místo - 1. ZŠ 2:16
  11:25 - 11:50 2.ZŠ - 7.ZŠ o 5. místo - 1. ZŠ 4:13
  11:55 - 12:20 6.ZŠ - 5.ZŠ S1 - 1. ZŠ 10:28
  12:20 - 12:55 Český Brod - 4.ZŠ S2 - 1. ZŠ 45:4
  13:05 - 13:25 6.zš - 4.ZŠ o 3. místo - 1. ZŠ 22:2
  13:25 - 13:50 5.ZŠ - Český Brod FINÁLE - 1. ZŠ 6:24
         
    1. Český Brod          
    2. Mnichovická          
    3. Ovčárecká          
    4. Lipanská          
    5. Masarykova          
    6. Kmochova          
    7. Bezručova          
    8. Chvaletice          

 

Basketbal kat. IV. - výsledky  CHLAPCŮ okresní kolo 5.3.2020      
SKUPINA A
  ZŠ Chvaletice ZŠ Kmochova ZŠ Ovčárecká ZŠ Lipanská Body Pořadí
ZŠ Chvaletice   3:31 2:21 0:6   4.
ZŠ Kmochova 31:3   14:9 16:6   1.
ZŠ Ovčárecká 21:2 9:14   13:10   2.
ZŠ Lipanská 6:0 6:16 10:3     3.
             
SKUPINA B
  ZŠ Masarykova  ZŠ Bezručova ZŠ Mnichovická Body Pořadí  
ZŠ Masarykova   13:16 12:16   3.  
ZŠ Bezručova 16:13   5:18   2.  
ZŠ Mnichovická 16:12 18:5     1.  
             
  Časový harmonogram 
             
  8:10 - 8:30 ZŠ Kmochova - ZŠ Ovčárecká Skupina A   
  8:30 -8:50 ZŠ Bezručova - ZŠ Masarykova Skupina B  
  8:50 - 9:10 ZŠ Lipanská - ZŠ Chvaletice Skupina A  
  9:10 - 9:30 ZŠ Mnichovická - ZŠ Bezručova  Skupina B 
  9:30 - 9:50 ZŠ Chvaletice - ZŠ Ovčárecká Skupina A 
  9:50- 10:10 ZŠ Kmochova - ZŠ Lipanská Skupina A  
  10:10 - 10:30 ZŠ Mnichovická - ZŠ Masarykova Skupina B  
  10:30 - 10:50 ZŠ Ovčárecká - ZŠ Lipanská Skupina A 
  10:50 -11:10 ZŠ Chvaletice - ZŠ Kmochova  Skupina A  
  11:10 - 11:30  3A vs. 3B  o 5. místo 
  11:30 - 11:50  1A vs. 2B  S1 
  11:50 - 12:10 1B vs. 2A  S2 
  12:10 - 12:30  poražený S1 vs. poražený S2  o 3. místo 
  12:30 - 12:50  vítěz S1 vs. vítěz S2  FINÁLE 
          Pořadí --> 1. Mnichovická
            2. Kmochova
            3. Ovčárecká
            4. Bezručova
            5. Lipanská
            6. Masarykova
            7. Chvaletice
       
 
 


Mail list



Statistiky

Online: 2
Celkem: 368124
Měsíc: 4279
Den: 123