Jdi na obsah Jdi na menu
 


Štafetový pohár 1.st. ZŠ - výsledky 30.4.2024

article preview

Výsledky z okresního kola ve Štafetovém poháru pro 1. stupeň ZŠ, který proběhl 30.4.2024 v Kolíně naleznete níže:


Místo Škola Čas
1 Základní škola, Masarykova 412, Kolín III. 09:12,70
  8x100 Adam Miškovský, Natálie Zrůstová, Julie Hrušková, Veronika Janglová, Rozárie Nádvorníková, Lukáš Zach, Šimon Kasal, Přemysl Podnecký 02:26,20
  8x100 Prokop Hůla, Jan Šitych, Claudie Šafářová, Nela Burešová, Čeněk Cukr, Lucie Jarolímová, Dorota Vodrážková, Petr Šitych 02:05,50
  8x200 Dorota Vodrážková, Přemysl Podnecký, Adam Miškovský, Lucie Jarolímová, Natálie Zrůstová, Veronika Janglová, Prokop Hůla, Petr Šitych 04:41,00
  8x200 Šimon Kasal, Nela Burešová, Lukáš Zach, Rozárie Nádvorníková, Claudie Šafářová, Čeněk Cukr, Julie Hrušková, Jan Šitych 04:49,90
2 Základní škola, MNICHOVICKÁ 62, Kolín 09:19,10
  8x100 KATEŘINA LEJNAROVÁ, VIKTORIE VRBOVÁ, ANNA JÍLKOVÁ, ELIŠKA CEPKOVÁ, MATĚJ ŠPINKA, ONDŘEJ HODAČ, JOSEPH LAVAI, JAKUB KOSAŘ 02:24,80
  8x100 KAROLÍNA RUSSOVÁ, KRISTÝNA KNIŽÁKOVÁ, EMA KADLECOVÁ, JANA VOKOUNOVÁ, MIKULÁŠ TALICH, SIMON ULIČNÝ, VOJTĚCH ZOUFALÝ, TOBIÁŠ KALETA 02:09,80
  8x200 ANNA JÍLKOVÁ, ELIŠKA CEPKOVÁ, KAROLÍNA RUSSOVÁ, KRISTÝNA KNIŽÁKOVÁ, ONDŘEK HODAČ, JAKUB KOSAŘ, SIMON ULIČNÝ, TOBIÁŠ KALETA 04:44,50
  8x200 KATEŘINA LEJNAROVÁ, VIKTORIE VRBOVÁ, EMA KADLECOVÁ, JANA VOKOUNOVÁ, MATĚJ ŠPINKA, JOSEPH LEVAI, VOJTĚCH ZOUFALÝ, MIKULÁŠ TALICH 05:00,30
3 Základní škola a mateřská škola Juventa, Komenského 578, Milovice - Mladá 09:24,30
  8x100 Marie Javůrková, Adam Hůla, Andrea Holanová, Rozálie Galečková, Martina Černá, Gabriel Bio Sounon, Maxim Selinger, Matěj Brabec 02:27,80
  8x100 Ella Kopejtková, Filip Novák, Nikol Rychtrová, Viktorie Vobořilová, Jakub Frumar, Jakub Maláč, Šimon Koutský, Sofie Kužmová 02:06,10
  8x200 Marie Javůrková, Viktorie Vobořilová, Rozálie Galečková, Jakub Maláč, Matěj Brabec, Maxim Selinger, Sofie Kužmová, Šimon Koutský 04:50,40
  8x200 Marek Holan, Alžběta Mislerová, Petr Urban, Michaela Ličařovská, Martina Černá, Adam Hůla, Ella Kopejtková, Jakub Frumar 05:01,70
4 Základní škola, Komenského náměstí 85, Týnec nad Labem 09:29,70
  8x100 Ondřej Dvořák, Nikola Robovská, Jidřich Pospíšil, Nikola Štěpánková, Petra Drahovzalová, Jiří Janů, Veronika Bížová, Marko Kovalyshyn 02:21,90
  8x100 Vojtěch Vokoun, Laura Horáková, Daniel Lacina, Tatiana Kobiánová, Vojta Koláčný, Viktorie Smetanová, Ondřej Lacina, Dora Kolomazníková 02:13,10
  8x200 Vojtěch Vokoun, Tatiana Kobiánová, Veronika Bížová, Ondřej Dvořák, Laura Horáková, Vojta Koláčný, Petra Drahovzalová, Marko Kovalyshyn 04:54,70
  8x200 Daniel Lacina, Nikola Robovská, Jindřich Pospíšil, Viktorie Smetanová, Jiří Janů, Dora Kolomazníková, Ondřej Lacina, Nikola Štěpánková 05:11,60
5 Základní škola, Ovčárecká 374, Kolín V. 09:33,70
  8x100 Hana Plešingerová, Tomáš Dařílek, František Suchánek, Hana Barcalová, Nora Soukupová, Viktorie Malá, Tobiáš Buňata, David Buřič 02:27,80
  8x100 Prokop Jindřich, Veronika Havlíčková, Sofie Petráková, Ema Paďouková, Dalibor Havlíček, Hubert Soukup, Alice Procházková, Lukáš Urbánek 02:13,00
  8x200 Tobiáš Buňata, Nora Soukupová, Viktorie Malá, Dalibor Havlíček, Veronika Havlíčková, Ema Paďouková, David Buřič, Lukáš Urbánek 04:52,90
  8x200 Tomáš Dařílek, Hana Plešingerová, Hana Barcalová, František Suchánek, Jindřich Prokop, Sofie Petráková, Alice Procházková, Hubert Soukup 05:29,20
6 ZŠ a MŠ Červené Pečky, Kutnohorská 181, Červené Pečky 09:42,90
  8x100 Simčáková Nina, Váchová Adéla, Jilemnická Amálie, Istenčinová Zdena, Němeček Filip, Stopka Kryštof, Velebil Matěj, Zeman Adam 02:33,20
  8x100 Meszárošová Nina, Stejskalová Tereza, Hughes Anna, Istenčinová Kateřina, Pokrupa Jakub, Brabec Jan, Herčík Richard, Burda Jakub 02:18,60
  8x200 Simčáková Nina, Jilemnická Amálie, Němeček Filip, Velebil Matěj, Istenčinová Kateřina, Stejskalová Tereza, Pokrupa Jakub, Brabec Jan 04:51,10
  8x200 Vránová Adéla, Istenčinová Zdena, Stopka Kryštof, Zeman Adam, Meszárošová Nina, Hughes Anna, Herčík Richard, Burda Jakub 05:22,80
7 Základní škola, Bezručova 980, Kolín II. 09:45,50
  8x100 Ilona Vlková, Jan Mokráček, Ella Čápová, Matyáš Moučka, Jindřiška Pohořelická, Dominik Jakubíček, Lenka Růžičková, Štěpán Novoselov 02:31,30
  8x100 Ema Košťálková, Jakub Hamták, Vanesa Vobořilová, Václav Šedina, Magdaléna Hamplová, Ivan Dlouhý, Inka Erbenová, Semen Novoselov 02:14,00
  8x200 Ema Košťálková, Štěpán Novoselov, Lenka Růžičková, Jan Mokráček, Inka Erbenová, Václav Šedina, Ilona Vlková, Semen Novoselov 05:00,20
  8x200 Jindřiška Pohořelická, Matyáš Moučka, Vanesa Vobořilová, Dominik Jakubíček, Ella Čápová, Ivan Dlouhý, Magdaléna Hamplová, Jakub Hamták 05:23,60
8 Základní škola Kolín - Sendražice, Hlavní 210, Kolín 10:01,20
  8x100 Franzová Ester Anna, Melounová Tereza, Dvořáková Kristýna, Černá Barbora, Lovětínský Šimon, Dušek Vojtěch, Bulič Ivan, Ševčík Tadeáš 02:29,40
  8x100 Melounová Klára, Mudyová Erika, Růžičková Eliška, Plášilová Dominika, Murha Adrian, Hrbek Matyáš, Černý Dominik, Suchý Jakub 02:19,50
  8x200 Franzová Ester Anna, Melounová Tereza, Lovětínský Šimon, Dušek Vojtěch, Melounová Klára, Mundyová Erika, Murha Adrian, Hrbek Matyáš 05:12,30
  8x200 Dvořáková Kristýna, Černá Barbora, Bulič Ivan, Ševčík Tadeáš, Růžičková Eliška, Plášilová Dominika, Černý Dominik, Suchý Jakub 05:36,60
 
 


Mail list



Statistiky

Online: 1
Celkem: 360237
Měsíc: 4746
Den: 100