Jdi na obsah Jdi na menu
 


Štafetový pohár 1. st. ZŠ - výsledky 25.4.2023

article preview

Výsledky z okresního kola ve Štafetovém poháru ZŠ konaného dne 25.4.2023 v Kolíně naleznete pod odkazem ZDE a v níže přiložené výsledkové listině.

 

Místo Škola Čas
1 Základní škola, Masarykova 412, Kolín III. 09:04,22
  8x100 Jan šitych, Šarlota Bělská, Adam Bendák, Prokop Hůla, Emma Pospíšilová, Natálie Fridrichová, Dorota Vodrážková, Vít Kubera 02:22,55
  8x100 Max Smítka, Oliver Jangl, Sofie Kaufmanová, Natálie Valihrachová, Lilien Janečková, Nikol Převrátilová, Daniel Holub, Jakub Kubera 02:04,96
  8x200 Jan Šitych, Vít Kubera, Natálie Valihrachová, Emma Pospíšilová, Dorota Vodrážková, Nikol Převrátilová, Oliver Jangl, Jakub Kubera 04:36,71
  8x200 Max Smítka, Adam Bendák, Lilien Janečková, Sofie Kaufmanová, Prokop Hůla, Natálie Fridrichová, Šarlota Bělská, Daniel Holub 04:52,73
2 Základní škola a Mateřská škola, Kutnohorská 181, Červené Pečky 09:45,52
  8x100 Nina Meszárošová, Kubelková Gréta, Simčáková Nina, Hughes Anna, Herčík Richard, Tesař Matěj, Bukovský Adam, Fabián Vojtěch 02:39,57
  8x100 Bohdan Avděenko, Brabec Jan, Heydušková Lucie, Herčíková Ellena, Rauch Vladimír, Stejskalová Tereza, Kudrnová Anna, Novák Štěpán 02:14,21
  8x200 Herčík Richard, Tesař Matěj, Kubelková Gréta, Nina Meszárošová, Heydušková Lucie, Kudrnová Anna, Bohdan Avděenko, Rauch Vladimír 04:51,74
  8x200 Simčáková Nina, Hughes Anna, Bukovský Adam, Fabián Vojtěch, Brabec Jan, Novák Štěpán, Herčíková Ellena, Stejskalová Tereza 05:21,31
3 ZŠ MNICHOVICKÁ KOLÍN, MNICHOVICKÁ 62, KOLÍN 09:46,62
  8x100 JAN BIDZILIA, TADEÁŠ VENTURA, MATOUŠ PÁCHA, ŠIMON PÁCHA, ADRIANA POKORNÁ, ALŽBĚTA PLZÁKOVÁ, JOHANKA PEŠLOVÁ, NIKOL MEJSTŘÍKOVÁ 02:36,04
  8x100 ŠTĚPÁN TALICH, ŠIMON SVOBODA, KRYŠTOF PESSL, BOHDAN DANKANYCH, ALICE KOLKOVÁ, ELIŠKA VONDRÁČKOVÁ, NATÁLIE ŠOTOLOVÁ, HANA SÝKOROVÁ 02:15,91
  8x200 ŠTĚPÁN TALICH, ŠIMON SVOBODA, ALICE KOLKOVÁ, ELIŠKA VONDRÁČKOVÁ, JAN BIDZILIA, MATOUŠ PÁCHA, ALŽBĚTA PLZÁKOVÁ, NIKOL MEJSTŘÍKOVÁ 04:54,67
  8x200 KRYŠTOF PESSL, BOHDAN DANKANYCH, NATÁLIE ŠOTOLOVÁ, HANA SÝKOROVÁ, ŠIMON PÁCHA, TADEÁŠ VENTURA, ADRIANA POKORNÁ, JOHANKA PEŠLOVÁ 05:18,51
4 Základní škola Týnec nad Labem, Komenského náměstí 85, Týnec nad Labem 09:46,84
  8x100 Daniel Lacina, Matyáš Hemmer, Martin Šebelka, Lukáš Kaňka, Dora Kolomazníková, Amálie Vokounová, Stela Pánková, Eliška Cicvárková 02:30,49
  8x100 Pavel Hanuš, Vojta Koláčný, Jakub Indrák, Tomáš Puchýř, Laura Horáková, Klára Skalníková, Magdaléna Forštová, Dominika Motlová 02:17,70
  8x200 Matyáš Hemmer, Daniel Lacina, Dora Kolomazníková, Stela Pánková, Pavel Hanuš, Tomáš Puchýř, Magdaléna Forštová, Dominika Motlová 04:58,65
  8x200 Martin Šebelka, Lukáš Kaňka, Amálie Vokounová, Stela Pánková, Vojta Koláčný, Jakub Indrák, Klára Skalníková, Laura Horáková 05:27,52
5 Základní škola Kolín V., Ovčárecká 374, Ovčárecká 374, Kolín V. 09:58,64
  8x100 Viktorie Malá, Viktorie Syrová, Gabriela Košnerová, Tia Matyáš, Robin Čmugr, Jan Král, Jan Vařečka, Antonín Beneš 02:40,97
  8x100 Lukáš Urbánek, Laura Bohdanová, Ella Dědková, Tereza Šedivková, Veronika Havlíčková, Hubert Soukup, Oliver Paula, Viktor Riemer 02:16,99
  8x200 Jan Vařečka, Antonín Beneš, Viktorie Syrová, Viktorie Malá, Veronika Havlíčková, Lukáš Urbánek, Laura Bohdanová, Viktor Riemer 05:00,68
  8x200 Jan Král, Tereza Šedivková, Ella Dědková, Robin Čmugr, Tia Matyáš, Gabriela Košnerová, Oliver Paula, Hubert Soukup 05:17,52
6 Základní škola, Bezručova 980, Kolín II. 10:00,65
  8x100 Sára Němečková, Teodor Vobořil, Vanessa Vobořilová, Antonín Šupík, Inka Erbenová, Štěpán Novák, Magdaléna Hamplová, Štěpán Bugaj 02:35,74
  8x100 Terezie Nováková, Pavel Sejkora, Natálie Jirků, Matěj Voboři, Eliška Erbenová, Jakub Hamták, Aneta Pokorná, Adam Kahoun 02:23,63
  8x200 Sára Němečková, Štěpán Novák, Inka Erbenová, Štěpán Bugaj, Terezie Nováková, Jakub Hamták, Aneta Pokorná, Adam Kahoun 05:01,28
  8x200 Vanessa Vobořilová, Teodor Vobořil, Magdaléna Hamplová, Antonín Šupík, Natálie Jirků, Matěj Vobořil, Eliška Erbenová, Pavel Sejkora 05:06,45
7 ZŠ Kmochova Kolín, Kmochova 943, Kolín 10:19,68
  8x100 Neřoldová Helena, Wallace Abigail, Rengelová Denisa, Stuchlíková Anabela, Novotný Filip, Keltner Max, Kruhliakov Yaroslav, Římal Jan 02:42,84
  8x100 Křemenová Štěpánka, Vozková Karolína, Kuchařová Vanesa, Nováková Adéla, Domotyrko Makar, Scheder Matěj, Vodehnal Štěpán, Tuláček Marek 02:24,16
  8x200 Neřoldová Helena, Rengelová Denisa, Novotný Filip, Keltner Max, Vozková Karolína, Křemenová Štěpánka, Scheder Matěj, Tuláček Marek 05:12,68
  8x200 Wallace Abigail, Stuchlíková Anabela, Kruhliakov Yaroslav, Římal Jan, Kuchařová Vanesa, Nováková Adéla, Domotyrko makar, Vodehnal Štěpán 05:35,12
 
 


Mail list



Statistiky

Online: 2
Celkem: 368124
Měsíc: 4279
Den: 123