Jdi na obsah Jdi na menu
 


Osecká laťka 19.3.2024 (výsledky dívky)

article preview

Výsledky z 26. ročníku Osecké laťky, která proběhla 19.3.2024 ve Velkém Oseku níže:


Dívky   6. ročník

 

 

 

 

105cm

110cm

115cm

120cm

125cm

130cm

135cm

140cm

výkon

pořadí

Hudousková Anna

11

Velim

O

O

O

O

XXX

-

-

 

120

4

Forštová Magdaléna

12

Týnec

O

O

O

XXX

-

-

-

 

115

6

Šmídová Karolína

12

4.ZŠ

O

XXX

--

-

-

-

-

 

105

13-11

Hauslerová Adéla

12

4.ZŠ

XO

O

XXX

-

-

-

-

 

110

7

Polívková Daniela

 

V.Osek

XO

XO

XXX

-

-

-

-

 

110

10

Charousová Lucie           

 

V.Osek

O

O

O

XXO

XXO

XXX

-

 

125

3

Neudorflová                        

 

V.Osek

O

XO

XXX

--

-

-

--

 

110

9-8

Týmová Tereza

 

V.Osek

O

XXO

O

O

XXX

-

-

 

120

5

Šimicová  Lucie

12

3.ZŠ

O

O

O

O

O

XXO

XO

XXX

135

1

Mazura Nella

 

5.ZŠ

XXX

-

--

-

-

-

-

-

0

14

Dědková Ella

11

6.ZŠ

O

XO

XXX

--

-

-

-

 

110

9-8

Šancová Anna

11

Týnec

O

XXX

--

-

-

-

-

 

105

13-11

Kolková Alice

 

 

O

XXX

--

-

-

-

-

 

105

13-11

Čádová Ella

 

 

O

O

O

O

XO

XXX

-

 

125

2

 

Dívky   7. ročník

 

 

 

 

110cm

115cm

120cm

125cm

130cm

135cm

140cm

výkon

pořadí

Roman Evgenija

11

4.ZŠ

O

O

O

XXO

O

XXX

-

130

2

Appltová Nikola

11

4.ZŠ

O

O

O

XXX

-

-

-

120

4

Kačerová Eliška

10

Týnec

O

XO

XXX

-

-

-

-

115

9

Kopencová Natálie

11

Týnec

XO

XO

O

XXX

-

-

-

120

5

Petráková Rozárie

10

6.ZŠ

O

O

O

XO

XXX

-

-

125

3

Málková Kristýna

10

3.ZŠ

O

O

O

O

XO

XO

XXX-

135

1

Schubertová Sofie

11

3.ZŠ

O

O

XO

XXX

-

-

-

120

7

Bašistová  Linda

 

5.ZŠ

O

XO

O

XXX

-

-

-

120

6

Pořízová Anežka

10

V.Osek

O

XO

XO

XXX

-

-

-

120

8

Ženíšková Tereza

 

 

XXO

XXX

--

-

-

-

-

110

10

 

 

Dívky   8. ročník

 

 

 

 

115cm

120cm

125cm

130cm

135cm

140cm

145cm

150cm

výkon

pořadí

Malá Eliška

10

6.ZŠ

O

O

O

XO

XXX

-

-

-

130

6-5

Viltová Kristýna

10

6.ZŠ

O

XXX

-

-

-

-

-

-

115

11

Králová Anežka

 

5.ZŚ

XO

XO

O

XXX

-

-

-

-

125

9

Lahodová Sabina

 

5.ZŚ

O

O

O

XO

XXX

-

-

-

130

6-5

Kobiánová Nela

09

Týnec

O

O

O

O

O

O

O

XXX

145

1

Indráková Laura

09

Týnec

O

O

XO

O

XXX

-

-

-

130

4

Horová Lucie

10

4.ZŠ

O

O

O

O

O

O

XXX

-

140

2

Nápravníková Nela

09

3.ZŠ

O

O

XXX

-

-

-

-

-

120

10

Uxová Adéla

09

3.ZŠ

O

O

O

XXX

-

-

-

-

125

8-7

Kulifajová Lily

10

Velim

O

XXO

O

O

XO

O

XXX

-

140

3

Růžičková Klára

10

Velim

O

O

O

XXX

-

-

-

-

125

8-7

 

Dívky   9. ročník

 

 

 

 

120cm

125cm

130cm

135cm

140cm

výkon

Pořadí

Burdová Klaudie

08

6.ZŠ

XO

O

XXO

XXX

-

130

4

Matoušková Petra

09

5.ZŠ

O

O

O

O

XXX

135

1

Urbanová Sofie

08

5.ZŠ

O

XO

O

XXX

-

130

2

Macháčková Veronika

09

4.ZŠ

O

O

XXX

-

-

125

5

Bělková Katarína

09

4.ZŠ

O

O

XO

XXX

-

130

3

 

 

 
 


Mail list



Statistiky

Online: 7
Celkem: 354571
Měsíc: 5673
Den: 220