Jdi na obsah Jdi na menu
 


Stolní tenis Býchory 17.10.2013 - výsledky

24. 10. 2013

 

STOLNÍ TENIS -   OKRESNÍ PŘEBOR DRUŽSTEV   -   kat. VI.
 
                                                                             Býchory   -   17. 10. 2013
CHLAPCI:
Skupina   A:
1.      2. ZŠ Kolín                  8 : 1                 4 b.
2.      7. ZŠ Kolín                  4 : 4                 2 b.
3.      ZŠ Kouřim                  1 : 8                 0 b.
Skupina   B:
1.      4. ZŠ Kolín                 12 : 3               6 b.
2.      Gymnázium Kolín      9 : 6               4 b.
3.      ZŠ Červené Pečky      6 : 9               2 b.
4.      MZŠ Velký Osek         3 : 12             0 b.
Skupina   C:
1.      6. ZŠ Kolín                 12 : 2               6 b.
2.      ZŠMŠ Býchory           10 : 4               4 b.
3.      1. ZŠ Kolín                  4 : 10             2 b.
4.      DDŠ Býchory              2 : 12             0 b.
Čtvrtfinále:
6.ZŠ Kolín                   -           Gymnázium Kolín      4 : 1
ZŠMŠ Býchory           -           7. ZŠ Kolín                  4 : 0
volný los                    -           2. ZŠ Kolín a 4. ZŠ Kolín
Semifinále:
            2. ZŠ Kolín                  -           6. ZŠ Kolín                  4 : 1
            4. ZŠ Kolín                  -           ZŠMŠ Býchory                       4 : 2
Finále:
            2. ZŠ Kolín                  -           4. ZŠ Kolín                  4 : 1
O 3. místo:
            ZŠMŠ Býchory                       -           6. ZŠ Kolín                  4 : 2
 
DÍVKY:
Skupina   A:
1.      MZŠ Velký Osek        9 : 2                 6 b.
2.      7. ZŠ Kolín                 8 : 4                 4 b.
3.      6. ZŠ Kolín                 4 : 8                 2 b.
4.      2. ZŠ Kolín                 2 : 9                 0 b.
Skupina   B:
1.      DDŠ Býchory             9 : 1                 6 b.
2.      4. ZŠ Kolín                 7 : 5                 4 b.
3.      OA Kolín                    4 : 6                 2 b.
4.      ZŠ Kouřim                  1 : 9                 0 b.
Skupina   C:
1.      Gymnázium Kolín     9 : 1                 6 b.
2.      ZŠMŠ Býchory           6 : 3                 4 b.
3.      ZŠ Červené Pečky     4 : 6                 2 b.
4.      1. ZŠ Kolín                 0 : 9                 0 b.
Čtvrtfinále:
            MZŠ Velký Osek        -           4. ZŠ Kolín                  3 : 1
            ZŠMŠ Býchory                       -           7. ZŠ Kolín                  3 : 2
            volný los                    -           DDŠ Býchory a Gymnázium Kolín
Semifinále:
            Gymnázium Kolín      -           MZŠ Velký Osek        3 : 0
            DDŠ Býchory             -           ZŠMŠ Býchory                       3 : 2
Finále:
            Gymnázium Kolín      -           DDŠ Býchory             3 : 0
O 3. místo:
            MZŠ Velký Osek        -           ZŠMŠ Býchory                       3 : 0
 
Konečné pořadí   -   CHLAPCI:
1.        2. ZŠ Kolín
2.        4. ZŠ Kolín
3.        ZŠMŠ Býchory
4.        6. ZŠ Kolín
5.        Gymnázium Kolín
   7.ZŠ Kolín
           7.     ZŠ Červené Pečky
                   1. ZŠ Kolín
                   9.    MZŠ Velký Osek
                   DDŠ Býchory
                      ZŠ Kouřim
 
Konečné pořadí   -   DÍVKY:
1.        Gymnázium Kolín
2.        DDŠ Býchory
3.        MZŠ Velký Osek
4.        ZŠMŠ Býchory
5.        7. ZŠ Kolín
   4.ZŠ Kolín
      7.     OA Kolín
               ZŠ Červené Pečky
    6.ZŠ Kolín
     10.    2. ZŠ Kolín
               ZŠ Kouřim
1.     ZŠ Kolín