Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pohybové skladby (výsledky)

20. 3. 2016

O nejlepší pohybovou skladbu 2016

 

Soutěž se uskutečnila 18.3.2016 na Základní škole Lipanská v Kolíně.

Zúčastnilo se jí 15 týmů z 10 škol celého regionu.

Soutěžilo se ve skupinách ( 11 – 15 let), ve skupinách ( 6 – 11 let),

ve dvojicích a v sólech.

Protože v mladší kategorii skupin bylo přihlášeno 10 týmů, uspořádali jsme dvě kola –semifinále a finále.

Celá soutěž trvala 4 hodiny.

Porotu tvořili vedoucí jednotlivých skladeb, abychom zajistili spravedlivé hodnocení a různý pohled na předvedená vystoupení.

Vítězové si odnesli poháry a medaile a všechny děti jsme odměnili za snahu sladkostí.

Přes obrovský zájem o tuto akci a velký počet účastníků jsme soutěž

zvládli a těšíme se již na další ročník, protože každým rokem úroveň

roste.

Kdo něco dělá, nezlobí.                                      Martina Arltová

SKUPINY STARŠÍ KATEGORIE - výsledky

 

ZŠ Kostelec n. Č. l.

HOROLEZCI

1.místo – 17 bodů

ZŠ Chvaletice

NO TROUBLE

2.místo – 16 bodů

ZŠ T.G.M. Velim

MILITARY STORY

5.místo – 8 bodů

ZŠ T.G.M. Žiželice

SAXOBEAT

6.místo – 1 bod

ZŠ Lipanská Endorlino

JUST BELIEVE

3.místo – 15 bodů

ZŠ Kostelec n.Č.l.

VE VĚCI PARAGRAFU Č.205

4.místo – 14 bodů

 

SKUPINY MLADŠÍ KATEGORIE - výsledky

KO Lipanská - Endorlino

EVERYBODY DANCE NOW

Finále – 6x

1. místo – 26 bodů

ZŠ T.G.M. Žiželice

VELBLOUD

 

KO Lipanská – ŠD

RUMBA REJ

Finále - 2x

4.místo – 12 bodů

ZŠ Býchory

ZUMBA KOČKY A

 

ZŠ Kostelec n.Č.l.

JAK JDE ČUNÍK DO NEBE

Finále – 5x

2. místo – 25 bodů

ZŠ Lipanská - roztleskávačky

NEBE

 

ZŠ Veltruby

SPORTOVNÍ AEROBIC

Finále – 5x

3.místo – 18 bodů

ZŠ Býchory

ZUMBA KOČKY B

 

ZŠ T.G.M. Velim

RETRO

 

ZŠ Poříčany- SPININ tv

ANIMALS

Finále – 5x

5.místo – 10 bodů

 

DUA 1. kategorie - výsledky

Tereza Mouchová

Just dance

4.míst

4 body

Ema Hrabáková

Viktorka Hovorková

Dívčí srdce

1.místo

14 bodů

Lucie Hartmanová

Katka Viceniková

Happy dance

3.místo

7 bodů

Hana Krulišová

Daniela Siňorová

Bang Bang

2.místo

9 bodů

     

DUA 2. kategorie

Daniela Bartošová

Tamara Holzbauerová

Beautiful day

4.místo

2 body

Sára Marušáková

Natálie Šimůnková

Never give up

1.místo

12 bodů

Adéla Marková

Nikola Dusilová

Crazy

3.místo

6 bodů

Barbora Kvapilová

Simona Dejmková

Bye-bye

2.místo

10 bodů

     

SÓLA - výsledky

Stanislav Turyna

Fire man

2. místo – 7 bodů

Majda Midlochová

Night

4. místo – 5 bodů

 

 

 

Adéla Neužilová

Family hop

3. místo – 6 bodů

Eliška Mátlová

Turn of dance

1. místo -8 bodů