Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výsledky Týnecká laťka 15.2.2017

15. 2. 2017
Týnecká laťka      
Týnec nad Labem 15.2.2017      
pořadatel: TJ Sokol Kolín-atletika, OR AŠSK Kolín  
         
Skok vysoký - mladší žákyně A 6. třída    
1 Pátková Anna 05 5.ZŠ Kolín 1.35
2 Fundová Natálie  04 ZŠ Chvaletice 1.25
3 Reisichová Natálie 04 MZŠ Velký Osek 1.20
3 Hanesová Adéla 05 5.ZŠ Kolín 1.20
5 Soukupová Johana 04 1.ZŠ Kolín 1.20
6 Záhorová Antonie 05 5.ZŠ Kolín 1.15
7 Růžičková Klára 05 3.ZŠ Kolín 1.15
7 Miláčková Martina 05 ZŠ Přelouč Mas.n. 1.15
9 Kerhartová Jana 05 3.ZŠ Kolín 1.10
9 Stejskalová Adéla 04 3.ZŠ Kolín 1.10
11 Skalová Anežka 04 ZŠ Přelouč Mas.n. 1.10
12 Hanušová Ivana 05 ZŠ Týnec n/L 1.10
13 Tučímová Natálie 05 ZŠ Týnec n/L 1.10
14 Luňáčková Kateřina 05 ZŠ Týnec n/L 1.05
15 Drdová Jana 04 MZŠ Velký Osek 1.05
15 Koděrová Denisa 05 1.ZŠ Kolín 1.05
17 Pejřilová Eliška 05 ZŠ Přelouč Mas.n. 1.00
  Vodová Pavlína  05 ZŠ Chvaletice NM
  Koudelková Kristýna 04 MZŠ Velký Osek NM
         
Skok vysoký - mladší žákyně B 7. třída    
1 Vokolková Linda 04 3.ZŠ Kolín 1.35
2 Žatečková Emma 04 ZŠ Týnec n/L 1.30
3 Kratochvílová Eliška 03 ZŠ Týnec n/L 1.30
4 Cenkerová Adéla 04 ZŠ Týnec n/L 1.30
5 Kukalová Kateřina 04 5.ZŠ Kolín 1.30
6 Michálková Veronika 03 5.ZŠ Kolín 1.25
7 Hovorková Kateřina 04 MZŠ Velký Osek 1.25
8 Kopecká Denisa 03 4.ZŠ Kolín 1.15
9 Chybová Simona 04 ZŠ Přelouč Mas.n. 1.15
10 Jarochová Anna 04 ZŠ Přelouč Mas.n. 1.15
11 Koubková Lucie 03 4.ZŠ Kolín 1.10
11 Roďanová Sarah 03 4.ZŠ Kolín 1.10
11 Kvasničková Karolína 04 1.ZŠ Kolín 1.10
14 Puchnerová Barbora 04 1.ZŠ Kolín 1.10
15 Čižinská Klára 04 5.ZŠ Kolín 1.10
16 Dařílková Adéla  04 ZŠ Chvaletice 1.10
17 Jírová Nela 03 MZŠ Velký Osek 1.05
18 Petarčíková Vanesa  03 ZŠ Chvaletice 1.05
  Mrkvičková Michaela  04 ZŠ Chvaletice NM
         
Skok vysoký - žákyně A 8. třída    
1 Olivová Natálie 03 3.ZŠ Kolín 1.60
2 Masáková Anita 02 MZŠ Velký Osek 1.30
3 Váňová Natálie 02 MZŠ Velký Osek 1.30
4 Kuchová Leona  03 ZŠ Chvaletice 1.25
4 Dittlová Veronika 03 4.ZŠ Kolín 1.25
4 Kratochvílová Lucie 03 4.ZŠ Kolín 1.25
7 Sikstová Magdalena 02 3.ZŠ Kolín 1.25
8 Šmejcová Zuzana 03 ZŠ Týnec n/L 1.25
9 Jehličková Natálie 02 ZŠ Týnec n/L 1.20
9 Skalová Dagmar 02 ZŠ Přelouč Mas.n. 1.20
11 Frintová Veronika 03 MZŠ Velký Osek 1.20
11 Ulrichová Martina 02 5.ZŠ Kolín 1.20
13 Kolomazníčková Anna 03 ZŠ Týnec n/L 1.20
13 Kubrychtová Tereza 03 3.ZŠ Kolín 1.20
15 Kuttelwascherová Pavla  02 ZŠ Chvaletice 1.10
15 Kozumplíková Adéla 02 ZŠ Přelouč Mas.n. 1.10
  Marešová Hana  03 ZŠ Chvaletice NM
         
Skok vysoký - žákyně B 9. třída    
1 Mrkvičková Adéla 02 ZŠ Přelouč Mas.n. 1.45
2 Havlová Šárka 02 ZŠ Týnec n/L 1.45
3 Kozelková Veronika 01 3.ZŠ Kolín 1.40
4 Voglová Eliška 01 3.ZŠ Kolín 1.35
5 Tůmová Eliška 02 4.ZŠ Kolín 1.25
6 Sandholcová Markéta 02 ZŠ Týnec n/L 1.25
7 Pavlíková Magda 02 ZŠ Přelouč Mas.n. 1.25
8 Táborská Zdena 02 5.ZŠ Kolín 1.25
8 Saulichová Tereza 01 3.ZŠ Kolín 1.25
10 Syřínková Vanessa 02 4.ZŠ Kolín 1.20
11 Maňáková Mira  02 ZŠ Chvaletice 1.10
12 Kroulíková Aneta  02 ZŠ Chvaletice 1.10
         
Skok vysoký - mladší žáci A 6. třída    
1 Tvrzník Antonín 04 1.ZŠ Kolín 1.47
2 Vinduška Vít 04 3.ZŠ Kolín 1.30
3 Šulc Petr  04 4.ZŠ Kolín 1.30
4 Kruliš David 04 MZŠ Velký Osek 1.25
5 Mrkvička Jan 05 ZŠ Přelouč Mas.n. 1.15
6 Kade Tobiáš 04 ZŠ Přelouč Mas.n. 1.15
6 Koutský Petr 04 4.ZŠ Kolín 1.15
8 Dubček Filip 05 ZŠ Týnec n/L 1.15
9 Křivohlávek Ondřej 04 ZŠ Chvaletice 1.15
9 Hendrych Martin 04 3.ZŠ Kolín 1.15
11 Dobiáš Šimon 05 MZŠ Velký Osek 1.10
11 Koláčný Ondřej 05 3.ZŠ Kolín 1.10
11 Jahoda Ondřej 04 5.ZŠ Kolín 1.10
11 Penc David 04 5.ZŠ Kolín 1.10
15 Soukal Martin 05 5.ZŠ Kolín 1.10
15 Hála Jakub 04 4.ZŠ Kolín 1.10
17 Rezler Jan 05 ZŠ Týnec n/L 1.10
18 Richter Lukáš 05 MZŠ Velký Osek 1.10
  Krupař Dominik 04 ZŠ Chvaletice NM
         
Skok vysoký - mladší žáci B 7. třída    
1 Douděra Jakub 04 4.ZŠ Kolín 1.40
2 Jarý Jaroslav 04 ZŠ Týnec n/L 1.35
3 Kratochvíl Michal 03 4.ZŠ Kolín 1.35
4 Fučík David 03 1.ZŠ Kolín 1.35
5 Bouma Ondřej 03 3.ZŠ Kolín 1.30
6 Foršt Miroslav 03 5.ZŠ Kolín 1.30
7 Tichý Petr 03 1.ZŠ Kolín 1.25
8 Svoboda Jakub 04 MZŠ Velký Osek 1.25
9 Štípek Eric 03 5.ZŠ Kolín 1.25
10 Tříska Tomáš 03 ZŠ Chvaletice 1.20
10 Šindelář Martin 04 ZŠ Přelouč Mas.n. 1.20
10 Tichý Pavel 03 1.ZŠ Kolín 1.20
13 Suk Daniel 04 3.ZŠ Kolín 1.15
14 Staněk Jakub 03 4.ZŠ Kolín 1.10
15 Buchtík Zdeněk Martin 03 ZŠ Týnec n/L 1.10
         
Skok vysoký - žáci A 8. třída    
1 Hojda Adam 02 ZŠ Týnec n/L 1.60
2 Patočka Martin 02 5.ZŠ Kolín 1.50
3 Loužil Ondřej  02 ZŠ Chvaletice 1.45
4 Moravec Martin 02 ZŠ Týnec n/L 1.45
4 Košata David 03 MZŠ Velký Osek 1.45
4 Toman Michal 02 3.ZŠ Kolín 1.45
7 Lasík Kryštof 02 1.ZŠ Kolín 1.40
8 Růžek Martin 02 5.ZŠ Kolín 1.40
9 Pospíšil František 02 ZŠ Týnec n/L 1.40
10 Ulrich Vít 02 5.ZŠ Kolín 1.40
11 Kukal Martin 02 MZŠ Velký Osek 1.40
12 Valenta Tomáš 03 4.ZŠ Kolín 1.30
13 Priessnitz Michal 03 ZŠ Přelouč Mas.n. 1.20
13 Vyhlídal Jakub 02 4.ZŠ Kolín 1.20
         
Skok vysoký - žáci B 9. třída    
1 Bělka Stanislav 02 4.ZŠ Kolín 1.70
2 Král Dominik 01 MZŠ Velký Osek 1.65
3 Pavlas Vojtěch 01 5.ZŠ Kolín 1.60
4 Šámal Jiří 02 ZŠ Týnec n/L 1.55
5 Štěpánek Patrik 01 1.ZŠ Kolín 1.50
6 Čižinský Jakub 02 5.ZŠ Kolín 1.45
7 Brzák Dominik 01 ZŠ Týnec n/L 1.45
8 Čížek Patrik 01 4.ZŠ Kolín 1.45
9 Kvapil Samuel 02 5.ZŠ Kolín 1.40
9 Šálek Martin 01 1.ZŠ Kolín 1.40
11 Klepetko Tomáš 01 ZŠ Týnec n/L 1.35
12 Havlín Radim  01 ZŠ Chvaletice 1.35