Jdi na obsah Jdi na menu
 


Štafetový pohár - výsledky

výsledky doplňkových disciplín: https://online.atletika.cz/vysledky/38964/0/2

 


Místo Škola Čas
1 Základní škola, Masarykova 412, Kolín III. 09:02,00
  8x100 Šantrůček Ondřej, Jíchová Kristýna, Ptáčková Eliška, Kožíšek David, Matějková Viktorie, Maršíková Natálie, Straňák Dominik, Hovorka Dominik 02:15,80
  8x100 Havlůj Jiří, Hlocká Zdena, Fučík Vojtěch, Dušková Adéla, Grumlová Simona, Kesnerová Sofie, Kondrát Adam, Hnida Jaroslav 02:04,30
  8x200 Havlůj Jiří, Dušková Adéla, Grumlová Simona, Straňák Dominik, Jíchová Kristýna, Ptáčková Eliška, Hovorka Dominik, Hnida Jaroslav 04:41,90
  8x200 Šantrůček Ondřej, Hlocká Zdena, Kožíšek David, Kesnerová Sofie, Matějková Viktorie, Maršíková Natálie, Kondrát Adam, Fučík Vojtěch 04:44,10
2 ZŠ a MŠ Červené Pečky, Kutnohorská 181, Červené Pečky 09:16,90
  8x100 Burda Matěj, Hurt Matyáš, Hošek Jáchym, Peroutka Šimon, Bulířová Kristýna, Nádvorníková Eliška, Kudrnová Anna, Herčíková Elena 02:23,90
  8x100 Zinzer Jakub, Hannich Filip Albert, Nohýnek Matěj, Barták Lukáš, Benešová Aneta, Šancová Jana, Bednářová Adéla, Heydušková Petra 02:12,60
  8x200 Zinzer Jakub, Hannich Filip Albert, Benešová Aneta, Heydušková Petra, Hurt Matyáš, Peroutka Šimon, Bulířová Kristýna, Nádvorníková Eliška 04:40,40
  8x200 Barták Lukáš, Nohýnek Matěj, Šancová Jana, Bednářová Adéla, Burda Matěj, Hošek Jáchym, Kudrnová Anna, Herčíková Elena 05:04,70
3 Základní škola T. G. Masaryka, K Sídlišti 563, Velim 09:26,10
  8x100 Martin Čech, Radim Sixta, Patrik Mikulovský, Jiří Langmajer, Lucie Pekařová, Ester Mládková, Petra Nezavdalová, Tereza Voslařová 02:22,10
  8x100 Petr Divecký, Petr Kostka, Tomáš Wasserbauer, Jonáš Krause, Agáta Málková, Markéta Čechová, Ema Nollová, Tereza Mašínová 02:11,70
  8x200 Petr Kostka, Jonáš Krause, Markéta Čechová, Ema Nollová, Martin Čech, Radim Sixta, Lucie Pekařová, Petra Nezavdalová 04:52,30
  8x200 Petr Divecký, Tomáš Wasserbauer, Agáta Málková, Tereza Mašínová, Patrik Mikulovský, Jiří Langmajer, Ester Mládková, Tereza Voslařová 05:13,30
4 ZŠ Kolín II., Bezručova, Bezručova 980, Kolín 09:30,40
  8x100 Nikola Barešová, Tereza Kvapilová, Kateřina Víšková, Sofie Proňová, Matyáš Rejhon, Dominik Zíma, Lukáš Řáda, Jan Masopust 02:31,00
  8x100 Agáta pokorná, Andrea Šrámková, Kateřina Millerová, Anna Němcová, Richard Severyn, David Hejný, Tomáš Kučera, David Dundych 02:12,80
  8x200 Kateřina Víšková, Sofie Proňová, Kateřina Millerová, Anna Němcová, Jan Masopust, Dominik Zíma, Richard Severyn, Tomáš Kučera 04:46,60
  8x200 Tereza Kvapilová, Nikola Barešová, Andrea Šrámková, Agáta Pokorná, Matyáš Rejhon, Lukáš Řáda, David Hejný, David Dundych 05:06,20
5 Masarykova základní škola, Vrchlického 236, Velký Osek 09:31,70
  8x100 Magda Rypková, Kateřina Kalinová, Veronika Holečková, Diana Rusá, Jakub Dolanský, Filip Fišer, Radek Heřman, Tomáš Benda 02:32,60
  8x100 Dominika Svinčáková, Štěpánka Pořízová, Kateřina Legrová, Markéta Šlehubrová, Lukáš Meloun, David Plaček, Milan Holub, Jakub Fisch 02:10,50
  8x200 Dominika Svinčáková, Magda Rypková, Diana Rusá, Markéta Šlehubrová, Lukáš Meloun, Jakub Dolanský, Radek Heřman, Jakub Fisch 04:48,60
  8x200 Štěpánka Pořízová, Kateřina Kam, Veronika Holečková, Kateřina Legrová, David Plaček, Filip Fišer, Milan Holub, Tomáš Benda 05:10,10
6 Základní škola, Prokopa Velikého 633, Kolín 09:32,60
  8x100 02:27,40
  8x100 02:09,60
  8x200 05:02,10
  8x200 04:55,60
7 70875987, Komenského náměstí 85, Týnec nad Labem 09:33,50
  8x100 Říha Tomáš, Rothbauer Michael, Indráková Laura, Buřivalová Adéla, Pánková Sára, Motlová Daniela, Kmoníček Matěj, Barták Michal 02:30,30
  8x100 Hlad Jakub, Paďouk Jaroslav, Šťastný Jakub, Klepal Václav, Beránková Veronika, Nguyen Daniela, Hálová Anna, Bošinová Leona 02:11,90
  8x200 Říha Tomáš, Rothbauer Michael, Indráková Laura, Buřivalová Adéla, Hlad Jakub, Paďouk Jaroslav, Beránková Veronika, Hálová Anna 04:51,30
  8x200 Barták Michal, Kmoníček Matěj, Motlová Daniela, Pánková Sára, Šťastný Jakub, Klepal Václav, Nguyen Daniela, Bošinová Leona 05:17,70
8 ZŠ Kmochova, Kmochova 943, Kolín 09:36,50
  8x100 Kateřina Bílková, Antošová Tereza, Linhartová Adéla, Růžičková Michaela, Hofner Matěj, Metzl Filip, Křemen Šimon, Svoboda Jiří 02:26,50
  8x100 Rossi Daniela, Břízová Kamila, Szitášová vonna, Litera Petr, Litera Tomáš, Kašička Ondřej, Tománek Vojtěch, Šotola Tomáš 02:09,90
  8x200 Bílková Kateřina, Linhartová Adéla, Szitášová Yvonna, Břízová Kamila, Metzl Filip, Křemen Šimon, Litera Tomáš, Litera Petr 05:00,10
  8x200 Antošová Tereza, Růžičková Michaela, Rossi Daniela, Kašička Ondřej, Tománek Vojtěch, Šotola Petr, Svoboda Jiří, Hofner Matěj 05:01,60
9 Základní škola, Lipanská 420, Kolín III. 09:48,20
  8x100 Nikola Šedivá, Nikola Skokanová, Adriana Zatřepálková, Anděla Lahodová, Christian Kuchta, Jiří Konvalinka, Timotej Marek, Denis Hron 02:31,50
  8x100 Steklá Rozálie, Říčánková Anežka, Kopcová Tereza, Tondlová Klára, Hába Daniel, Matyáš Paďour, Marek Neruda, Mašín Josef 02:10,90
  8x200 Nikola Skokanová, Anděla Lahodová, Christian Kuchta, Denis Hron, Kopcová Tereza, Tondlová Klára, Marek Neruda, Mašín Josef 05:05,80
  8x200 Nikola Šedivá, Adriana Zatřepálková, Jiří Konvalinka, Timotej Marek, Steklá Rozálie, Říčánková Anežka, Hába Daniel, Matyáš Paďour 05:10,30