Jdi na obsah Jdi na menu
 


Osecká laťka (24.3.2015)

17. 2. 2015

21.ročník Osecké laťky

www.mesto-bohumin.cz 

 PROPOZICE                                           

www.mesto-bohumin.cz

 

Pořadatel : MZŠ Velký Osek

Místo:  Tělocvična MZŠ Velký Osek

 

Den : úterý 24.3.2015  od 8.15 hodin

 

Soutěž jednotlivců: Každá škola může přihlásit 2 závodníky/ce v každé kategorii

                         První tři závodníci získají diplom , medaile a ceny od sponzora Artcristal Bohemia s.r.o.

                         Vítězové jednotlivých kategorií budou nominováni na závěrečný díl Polabské

                         Výškařské Tour, který se uskuteční v OC Futurum Kolín.

 

Kategorie a základní výšky :    

                                                                                  Chlapci                       Dívky 

                      6. třída (ročníky 2000 a 1999)              110 cm                        105 cm   

                      7. třída (ročníky 1999 a 1998)              115 cm                        110 cm

          8. třída (ročníky 1998 a 1997)              125 cm                        115 cm     

                      9. třída (ročníky 1997 a 1996)              135 cm                       115 cm

 

Soutěž  družstev.

V každé kategorii můžete přihlásit maximálně 2 závodníky/ce.

Výsledky ze soutěží jednotlivců se započítávají do celkového pořadí Polabské Výškařské Tour (viz. propozice Polabské výškařské tour).

 

 

Pozor :    je nutné mít čistou obuv do tělocvičny, která neklouže!

 

Přihlášky : na email : marcela.muniova@seznam.cz do 20.3.2015, řádně vyplněnou soupisku (zejména datum narození) potvrzenou ředitelstvím školy na formuláři AŠSK odevzdá vedoucí výpravy v den závodu při prezentaci    

 

            

Časový rozpis:/ orientační /

 

             8.15- 8.45   Prezentace závodníků

         8.50            Slavnostní zahájení

9.00            6-7.r.   dívky

 10.15          6-7.r.   chlapci

11.15          8-9.r.   dívky

  12.15           8-9.r.   chlapci

                                    13.30           vyhlášení výsledů soutěže družstev

                    14.00            předpokládané ukončení