Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kolínská vánoční laťka ZŠ (15.12.2015 Kolín)

23. 11. 2015

 

 

 

 

 

 

8. ročník Kolínské vánoční laťky ZŠ

pod záštitou starosty Kolína Víta Rakušana

 

Pořadatel : TJ Sokol Kolín – atletika, OR AŠSK Kolín

Místo:  hala Spojů Kolín

Den : úterý 15.12.2015

Prezentace: 7:45

Zahájení závodů: 8:30

Ředitel závodu: Mgr. Antonín Morávek

 

Soutěž  družstev:

V každé kategorii můžete přihlásit maximálně 2-3 závodníky/ce a současně počet členů z jedné školy nesmí být vyšší než 18 dětí !!!

Výsledky ze soutěží jednotlivců se započítávají do celkového pořadí Polabské Výškařské Tour (viz. propozice Polabské výškařské tour).

 

Soutěž jednotlivců: mimo soutěž škol proběhne individuální soutěž chlapců a dívek v každé kategorii

 

Vyhlašování a odměny: jednotlivci na 1.-3. místě získají medaile a diplomy. Závodníci (závodnice), kteří/ré se umístí ve své kategorii na 1.místě, budou nominováni na závěrečný díl Polabské Výškařské Tour, který se uskuteční  1.5.2016 na Starém  mostě.

 

Pozor:   nelze skákat v tretrách, nutné mít obuv, která neznačkuje !!!

 

Přihlášky: jmenovité přihlášky v tabulce viz. níže  na email : antonio.moravek@seznam.cz   do pátku 11.12.2015, řádně vyplněnou soupisku (zejména datum narození) potvrzenou ředitelstvím školy na formuláři AŠSK odevzdá vedoucí výpravy v den závodu při prezentaci v závodní kanceláři.

Pokud máte závodníky, kteří dle časového rozpisu startují až později, můžete s nimi přijet déle a odprezentovat se v průběhu závodů.

 

Materiální zajištění : dvě doskočiště

Pozor :   nelze skákat v tretrách

 

                  

 

Kategorie a základní výšky : 

                                                                 Chlapci                       Dívky 

                      6. třída (ročníky 2003 a 2004)              110 cm                        105 cm   

                      7. třída (ročníky 2002 a 2003)              115 cm                        110 cm

          8. třída (ročníky 2001 a 2002)        125 cm                        120 cm     

                      9. třída (ročníky 2001, 2000, 1999)       140 cm                        120 cm

 

Časový rozpis (orientační – v případě nutnosti bude upraven):

 

07,45 – 08,15  prezentace závodníků

08,20               slavnostní zahájení

08,30               zahájení závodů  6. tř. D + 7. tř. H                08,30   sprint 40m 5.tř. H (1.kolo)

                                                                                              09,00   sprint 40m 5.tř. D (1.kolo)    

09,45               zahájení závodů  6. tř. H + 8. tř. H                09,45   sprint 40m 5.tř. H (semifinále)

                                                                                              10,05   sprint 40m 5.tř. D (semifinále)

11,00               zahájení závodů  7. tř. D + 9.tř. H

                                                                                              12,00   sprint 40m 5.tř. H+D (finále)

12,15               zahájení závodů  8.tř. D + 9.tř. D

13,30               ukončení