Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kolínská vánoční laťka 11.12.2013

25. 11. 2013

 

6. ročník Kolínské vánoční laťky ZŠ
pod záštitou starosty Kolína Víta Rakušana
 
Pořadatel : TJ Sokol Kolín – atletika, OR AŠSK Kolín
Místo: hala Spojů Kolín
Den : středa 11.12.2013
Prezentace: 7:45
Zahájení závodů: 8:30
Ředitel závodu: Mgr. Vlasta Šlezová
Hlavní rozhodčí: Mgr. Antonín Morávek
 
 
 
PATRONKA
 
Jarmila Kratochvílová
  
                                 
Soutěž družstev:
V každé kategorii můžete přihlásit maximálně 2-3 závodníky/ce a současně počet členů z jedné školy nesmí být vyšší než 18 dětí !!!
Výsledky ze soutěží jednotlivců se započítávají do celkového pořadí Polabské Výškařské Tour (viz. propozice Polabské výškařské tour).
 
Soutěž jednotlivců: mimo soutěž škol proběhneindividuální soutěž chlapců a dívek v každé kategorii
 
Vyhlašování a odměny: jednotlivci na 1.-3. místě získají medaile a diplomy. Závodníci (závodnice), kteří/ré se umístí ve své kategorii na 1.místě, budou nominováni na závěrečný díl Polabské Výškařské Tour, který se uskuteční 9.4.2014 v  OC Futurum Kolín.
 
Pozor:   nelze skákat v tretrách, nutné mít obuv, která neznačkuje !!!
 
Přihlášky: jmenovité přihlášky na email : antonio.moravek@seznam.cz   do pátku 6.12.2013, řádně vyplněnou soupisku (zejména datum narození) potvrzenou ředitelstvím školy na formuláři AŠSK odevzdá vedoucí výpravy v den závodu při prezentaci v závodní kanceláři.
Pokud máte závodníky, kteří dle časového rozpisu startují až později, můžete s nimi přijet déle a odprezentovat se v průběhu závodů.
 
Materiální zajištění : dvě doskočiště
Pozor :   nelze skákat v tretrách
 
                 
Kategorie a základní výšky : 
                                                                                     Chlapci                       Dívky 
                      6. třída (ročníky 2001 a 2002)             105 cm                        105 cm   
                      7. třída (ročníky 2001 a 2000)             115 cm                        110 cm
          8. třída (ročníky 1999 a 2000)          120 cm                        115 cm     
                      9. třída (ročníky 1999, 1998, 1997)    135 cm                        115 cm
 
 
Časový rozpis (orientační – v případě nutnosti bude prodloužen):
 
07,45 – 08,15 prezentace závodníků
08,20               slavnostní zahájení
08,30               zahájení závodů  6. tř. D + 7. tř. H
09,30               autogramiáda JARMILY KRATOCHVÍLOVÉ
09,45               zahájení závodů  6. tř. H + 8. tř. H
11,00               zahájení závodů  7. tř. D + 9.tř. H
12,15               zahájení závodů  8.tř. D + 9.tř. D
13,30               ukončení