Jdi na obsah Jdi na menu
 


CORNY SŠ atletika (23.9.2013 Kolín)

10. 9. 2013

 

Rozpis
CORNY Středoškolského atletického poháru 2013 a
2. kola Kolínské atletické ligy středních škol
 
 
Pořadatel:                           SOŠ informatiky a spojů a SOU Kolín a T.J. Sokol Kolín- atletika
 
Datum:                                 Pondělí 23. září 2013 v 9.30 hod.
 
Místo:                                   Atletický stadión Mirka Tučka v Kolíně - Borkách
 
Porada vedoucích:            Vedoucí jednotlivých družstev odevzdají v závodní kanceláří nejpozději do                                                9.30 hod. soupisky potvrzené ředitelstvím školy a vyhodnocovací karty se                                                           sestavou. Nutno vyplnit jméno, příjmení a datum narození všech závodníků.
 
Základní ustanovení:       Závodí se podle pravidel atletiky.
 
Kategorie:                           Chlapci a dívky - roč. narození 1994 až 1998, studenti 1. - 4. ročníku středních
škol, u víceletých gymnázií z kvinty až oktávy
 
Disciplíny:                           Chlapci – 100 m, 400 m, 1500 m, dálka, výška, koule (5 kg), štafeta 1-2-3-400 m
                                               Dívky -     60 m, 200 m, 800 m, dálka, výška, koule (3kg), štafeta 1-2-3-400 m
 
Bodování:                           Podle atletických bodovacích tabulek, za školu bodují 2 závodníci a 1 štafeta
 
Omezení startu:                 Za školu mohou v disciplíně startovat maximálně 3 závodníci a 2 štafety.                                                   Závodník může startovat ve 2 disciplínách a štafetě, nelze 400, 1500 a 400 ve                                            štafetě. Za školu může startovat maximálně 12 závodníků v družstvu.
 
Poznámka :                        Ve skoku dalekém a vrhu koulí mají všichni závodníci 4 pokusy a ve skoku                                                 vysokém se zvyšuje laťka po 4 cm
 
Postup:                                 Vítězná družstva chlapců i dívek postupují do krajského finále, které se koná ve  Staré Boleslavi ve    středu 25.9.
 
 
Časový pořad:                   10.00    zahájení
                                          10.10    60 m D   dálka H            výška D        koule H
                                          10.25    100 m H
                                          10.40    800 m D               
      10.50    1500 m H
      11.00                 dálka D             výška H       koule D
 11.05    200 m D               
11.15    400 m H
11.35    100-200-300-400 m D
11.45    100-200-300-400 m H
 
 
                                                                                                                             Mgr. Jiří Tuček

                                                                                                                                řídící soutěže