Jdi na obsah Jdi na menu
 


Chvaletická laťka 19.2.2014

29. 1. 2014

Chvaletická laťka

PROPOZICE
  
Pořadatel : ZŠ Chvaletice,  TJ Sokol Kolín – atletika, OR AŠSK Kolín
 
Místo: sportovní hala města Chvaletice
 
Den : středa 19.2.2014 od 9,00 hodin
 
Ředitel závodu: Mgr. Antonín Morávek
 
Soutěž družstev:
V každé kategorii můžete přihlásit maximálně 3 závodníky/ce.
Výsledky ze soutěží jednotlivců se započítávají do celkového pořadí Polabské Výškařské Tour (viz. propozice Polabské výškařské tour).
 
Soutěž jednotlivců: mimo soutěž škol proběhneindividuální soutěž chlapců a dívek v každé kategorii
 
Vyhlašování a odměny: jednotlivci na 1.-3. místě získají medaile a diplomy. Závodníci (závodnice), kteří/ré se umístí ve své kategorii na 1.místě, budou nominováni na závěrečný díl Polabské Výškařské Tour, který se uskuteční v dubnu 2014 v  OC Futurum Kolín.
 
Pozor:   nelze skákat v tretrách, nutné mít obuv, která neznačkuje !!!
 
Přihlášky: jmenovité přihlášky na email : antonio.moravek@seznam.cz   do pátku 14.2.2014, řádně vyplněnou soupisku (zejména datum narození) potvrzenou ředitelstvím školy na formuláři AŠSK odevzdá vedoucí výpravy v den závodu při prezentaci v závodní kanceláři
 
Materiální zajištění : dvě doskočiště
Pozor :   nelze skákat v tretrách
 
Kategorie a základní výšky :                                                                         Chlapci                        Dívky  
                      6. třída (ročníky 2001 a 2002)               105 cm                        105 cm   
                      7. třída (ročníky 2001 a 2000)               115 cm                        110 cm
        8. třída (ročníky 1999 a 2000)               120 cm                        115 cm     
                      9. třída (ročníky 1999, 1998, 1997)       135 cm                        115 cm
 
Časový rozpis:
 8,15 – 8,30    Prezentace závodníků                       
 8,40               Slavnostní zahájení                 
8,50               Zahájení závodů 6.-7.- tř.                            

10,45              Zahájení závodu 8.-9. tř. 

12,30              Vyhlášení vítězů jednotlivých kategorií a  družstev