Jdi na obsah Jdi na menu
 


Chvaletická laťka 13.2.2013 - propozice

23. 1. 2013

 

Chvaletická laťka
PROPOZICE
 

soutěž pod záštitou
 
Blanky Zaklové
 
starostky města Chvaletice
 
akce se koná pod záštitou členky Rady Pardubického kraje
 
Ing. Jany Pernicové
 
a byla finančně podpořena Pardubickým krajem
 
 

  
Pořadatel : ZŠ Chvaletice,  TJ Sokol Kolín – atletika, OR AŠSK Kolín
Místo: sportovní hala města Chvaletice
 
Den : středa 13.2.2013 od 9,00 hodin
 
Ředitel závodu: Mgr. Antonín Morávek
 
Soutěž družstev:
V každé kategorii můžete přihlásit maximálně 3 závodníky/ce.
Výsledky ze soutěží jednotlivců se započítávají do celkového pořadí Polabské Výškařské Tour (viz. propozice Polabské výškařské tour).
 
Soutěž jednotlivců: mimo soutěž škol proběhneindividuální soutěž chlapců a dívek v každé kategorii
 
Vyhlašování a odměny: jednotlivci na 1.-3. místě získají medaile a diplomy. Závodníci (závodnice), kteří/ré se umístí ve své kategorii na 1.místě, budou nominováni na závěrečný díl Polabské Výškařské Tour, který se uskuteční v dubnu 2013 v  OC Futurum Kolín.
 
Pozor:   nelze skákat v tretrách, nutné mít obuv, která neznačkuje !!!
 
Přihlášky: jmenovité přihlášky na email : antonio.moravek@seznam.cz   do pátku 8.2.2013, řádně vyplněnou soupisku (zejména datum narození) potvrzenou ředitelstvím školy na formuláři AŠSK odevzdá vedoucí výpravy v den závodu při prezentaci v závodní kanceláři
 
Materiální zajištění : dvě doskočiště
Pozor :   nelze skákat v tretrách
 
Kategorie a základní výšky :    
                                                                                   Chlapci                       Dívky 
                      6. třída (ročníky 2000 a 1999)             110 cm                       105 cm   
                      7. třída (ročníky 1999 a 1998)             115 cm                       110 cm
          8. třída (ročníky 1998 a 1997)             130 cm                       115 cm     
                      9. třída (ročníky 1997 a 1996)              135 cm                      115 cm
 
 
 
Časový rozpis:
 
 8,15 – 8,30    Prezentace závodníků          10,45              Zahájení závodu 8.-9. tř.          
 8,40               Slavnostní zahájení              12,30              Vyhlášení vítězů jednotlivých kategorií a
 8,50               Zahájení závodů 6.-7.- tř.                           družstev